اتفاقات 2014 برای والیبال ایران تکرار می‌شود؟:: ورزش سه – آراکس

به گزارش “ورزش سه”، والیبالیست‌های ایرانی که امسال برای دومین بار در طول تاریخ به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها پای گذاشته‌اند، می‌توانستند با شکست لهستان در اولین بازی جواز صعود خود به نیمه‌نهایی را قطعی کنند، اما این اتفاق به صورت معکوس رخ داد تا لهستانی‌ها به جمع 4 تیم برسند.

 

دیدار ایران و برزیل از ساعت 2:30 بامداد فردا در یک بازی جذاب و حساس به مصاف هم می‌روند؛ مسابقه‌ای که برنده آن به نیمه‌نهایی می‌رود و بازنده آن باید دست خالی به خانه برگردد.

 

مرور یک خاطره می‌تواند علاقه مندان به والیبال ایران به بازی با برزیل امیدوار کند. 5 سال قبل که ایران با هدایت کواچ به مرحله نهایی رسیده بود، بعد از شکست مقابل روسیه در گام نخست، در بازی دوم مقابل برزیل 3 بر یک به پیروزی رسید و به عنوان صدرنشین راهی نیمه نهایی شد.

 

حالا بعد از 5 سال با اینکه لیگ جهانی به لیگ ملت‌ها تغییر نام داده، بازهم ایران در شرایط مشابهی باید به مصاف برزیل برود. این بار کولاکوویچ روی نیمکت ایران حضور دارد و می تواند تیمش را برای رفتن روی سکو هدایت کند.

 

لیگ جهانی 2014 برای ایران با عنوان چهارمی به پایان رسید، اما در صورت شکست برزیل در بازی بامداد فردا، والیبال ایران قطعا توانایی رفتن روی سکو را برای نخستین بار خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *