تجمع پرسپولیسی‌ها در حمایت از برانکو (عکس):: ورزش سه – آراکس

کد خبر: 8vP4e

زمان: 11:45 1398/03/28  

بازدید:
997

شعار علیه عرب و هیئت مدیره؛

هواداران پرسپولیس امروز در مقابل باشگاه پرسپولیس تجمع کردند و خواستار استعفای مدیرعامل، هیئت مدیره و سرپرست باشگاه و تیم شدند.

به گزارش “ورزش سه”، دو روز از خبر قطعی حضور برانکو در الاهلی عربستان می گذرد و هواداران پرسپولیس عصبانی تر از هر زمان دیگری، اخبار باشگاه محبوب خود را پیگیری می کنند. آن ها روز گذشته در مقابل باشگاه پرسپولیس تجمع کردند اما تجمع امروز آن ها با تعداد بیشتر و شعارهای رادیکالی تر برگزار شده و هدف آن استعفای مدیرعامل، هیئت مدیره و سرپرست است.

 

اکثر حاضران در تجمع با پیراهن پرسپولیس هستند و در بینشان دختران پرسپولیسی نیز دیده می شود. در این تجمع ابتدا طرفداران سرخپوش مخالفت خود با خرید ستاره به جای بازگرداندن برانکو را اعلام کردند و سپس علیه ایرج عرب شعار دادند. اما دامنه این شعارها گسترده تر شد و در ادامه مهدی محمدنبی، محسن خلیلی، پندار خمارلو و… نیز مورد انتقاد و اعتراض هواداران قرار گرفتند.

 

لحظه به لحظه برتعداد تجمع کنندگان اضافه می شود و آن ها قرار گذاشته اند تا فردا نیز این تجمع را ادامه دهند. پرسپولیسی ها چند بار نیز برانکو را تشویق کردند؛ این در حالی است که زمان حضور ایوانکوویچ در عربستان نیز مشخص شده است.

 

نیروهای انتظامی در محل حضور یافته اند و مراقب اوضاع هستند.

 

حضور بوقچی‌های باشگاه پرسپولیس موجب اعتراض بیشتر هواداران پرسپولیس شد. به نظر طرفداران حاضر در تجمع، آن ها قصد دارند که وضعیت را آرام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *