مسی: وقت غر زدن نیست، آرژانتین ناامید نشده:: ورزش سه – آراکس

کد خبر: BeLP4

زمان: 09:40 1398/03/26  

بازدید:
1849

لیونل مسی بعد از شکست آرژانتین در اولین بازی کوپا آمه‌ریکا مقابل کلمبیا می‌گوید اتفاق خاصی نیفتاده و آلبی سلسته باید به بازی‌های بعدی‌اش فکر کند و ابرهای ناامیدی را کنار بزند.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شکست غیرمنتظره آرژانتین در اولین بازی خود در رقابتهای کوپا آمه‌ریکا 2019 که با باخت 2-0 مقابل تیم ملی کلمبیا به هدایت کارلوس کی‌روش اتفاق افتاد، لیونل مسی، ابرستاره آرژانتین می‌گوید آلبی‌سلسته همچنان سرنوشت خود در این رقابتها را در دستان خود دارد و به هیچ وجه نباید به ناامیدی بیندیشد بلکه باید به فکر بازی‌های بعدی خود باشد.

 

 

لیونل مسی در پایان بازی مقابل کلمبیا به خبرنگاران گفت:” از این شکست می‌توان درسهای مثبتی گرفت. ما برای مقابله با چالشی که با آن مواجه شده‌ایم آماده هستیم”.

 

ستاره بزرگ آرژانتینی در ادامه گفت:” الان وقت غر زدن و شکایت کردن نیست. باید به بازیهای بعدی فکر کنیم، سرمان را بالا بگیریم و راه را ادامه بدهیم. هنوز بخش اعظم این تورنمنت باقی مانده”.

 

 

مسی در ادامه گفتگویش با خبرنگاران اضافه کرد:” کلمبیا توپ را خوب حفظ می‌کرد ولی فرصت گلزنی صد در صدی بوجود نمی‌آورد. ولی در نیمه دوم وقتی ما یک قدم جلو کشیدیم آنها موفق شدند یک گل بزنند”.

 

ابرستاره تیم ملی آرژانتین در ادامه افزود:” بعد هم وقتی ما داشتیم خیلی خوب بازی می‌کردیم آنها یک گل فوق‌العاده زدند که برای ما خیلی گران تمام شد. ما از این شکست برای بازی‌های بعدی درس می‌گیریم و از این به بعد همچنان به خودمان متکی خواهیم بود. شروع کردن یک تورنمنت با شکست ساده نیست ولی اگر پاراگوئه را شکست بدهیم دوباره به شرایط نرمال برخواهیم گشت و کار برایمان راحت‌تر خواهد شد”.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *