مادر دی لیخت و جست و جوی خانه در پاریس!:: ورزش سه – آراکس

کد خبر: eoly1

زمان: 15:53 1398/03/23  

بازدید:
1831

ادعای نشریه هلندی

در حالی که هنوز وضعیت آینده ماتیاس دی لیخت مشخص نیست، نشریه تلگراف هلند خبر از حضور مادر و نامزد این بازیکن در پاریس داد.

به گزارش “ورزش سه”، ماتیاس دی لیخت، کاپیتان جوان باشگاه آژاکس فصل بعد در تیمی دیگر به میدان خواهد رفت. از میان تمام گزینه ها تنها بارسلونا و پی اس جی برای جذب این بازیکن شانس دارند و گفته می شود که باشگاه پاریسی گوی سبقت را از بارسا ربوده است.

 

 

 

 

روز گذشته رسانه های معتبر اروپایی ادعا کردند که مینو رایولا، مدیر برنامه های دی لیخت در شهر پاریس حضور دارد تا با سران پی اس جی برای انتقال این بازیکن مذاکره کند اما ایجنت ایتالیایی تمام این ادعاها را رد کرد. 

در همین رابطه امروز نشریه دی تلگراف هلند خبر داد که هفته گذشته و زمانی که دی لیخت با تیم ملی هلند در پرتغال(برای لیگ ملت های اروپا) حضور داشت، مادر او و نامزدش در پاریس بودند و در ماشینی با شیشه های دودی، به نقاط مختلف رفته اند تا یک منزل مناسب را برای اقامت پیدا کنند.

هرچند دی لیخت دو روز پیش گفت که فعلا تصمیمی برای آینده خود نگرفته اما شواهد از این قرارند که او در نهایت راهی پی اس جی خواهد شد و حتی از هفته گذشته عمارت محل اقامت خود را نیز مشخص کرده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *