وضعیت مشابه استقلال و پرسپولیس در آسیا:: ورزش سه – آراکس

کد خبر: awzzy

زمان: 19:46 1398/03/22  

بازدید:
2099

پرونده های دردسرساز تیم های پایتخت در AFC

با وجود برداشت هایی که بعد از حرف های مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره احتمال حذف یکی از تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا در رسانه ها شد اکنون خبر متفاوتی از کمیته صدور مجوز حرفه ای به گوش می رسد.

به گزارش” ورزش سه”، رئیس فدراسیون فوتبال چند روز قبل در کنفرانس خبری که داشت در بخشی از صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که یکی از تیم های باشگاهی ایران به دلیل پرونده های شکایتی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد ممکن است از سوی AFC  مجوز حضور در لیگ قهرمانان را پیدا نکرده و در اینصورت یک باشگاه دیگر(تراکتورسازی)  جایگزین این تیم خواهد شد.


برخی رسانه ها بعد از حرف های تاج با توجه به اخبار قبلی تصور کردند که حرف های مهدی تاج درباره استقلال است که چند پرونده باز در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد. اما امروز سهیل مهدی مسئول کمیته مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال در این رابطه به “ورزش سه” اعلام کرد که وضعیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و پرونده هایشان در ای اف سی خیلی شبیه به هم است و اینگونه نیست که یکی از آن ها شرایط بدتری داشته و یا در شرف کنار گذاشتن از لیگ قهرمانان باشد.


بر این اساس به نظر می رسد دو تیم بزرگ و پرطرفدار فوتبال ایران باید هرچه سریعتر مشکلات و پرونده های موجود در کنفدراسیون فوتبال آسیا را حل و فصل کنند. از طرف دیگر اینکه مهدی تاج رئیس فدراسیون با آن قاطعیت در کنفرانسش اعلام کرد که یک تیم خاص دچار مشکل است نیز ابهامات تازه ای را درباره این موضوع به وجود می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *