دستیاران استراماچونی به ایتالیا بازگشتند:: ورزش سه – آراکس

به گزارش “ورزش سه”، انتظار برای شنیدن بله نهایی از سوی آندرا استراماچونی برای استقلالی ها تبدیل به یک روند و پروسه طولانی شده و همین موضوع باعث شده تا گزینه مورد نظر مدیران استقلال فعلا با این باشگاه به توافق نهایی نرسید و شایعات پیرامون او بیش از گذشته شود.


دستیاران او که ابتدای هفته به تهران سفر کردند، ساعت 7 صبح روز چهارشنبه تهران را ترک کردند. لتو و کیسر در 48 ساعت حضور خود در تهران به امکاناتی باشگاه استقلال که البته همگی استیجاری هستند رفته تا گزارشی برای استراماچونی از وضعیت سخت افزاری باشگاه تهیه کنند و حالا مشخص شدن وضعیت این سرمربی جوان به گزارش دستیاران او ارتباط دارد.


بازدید از ورزشگاه آزادی، کلینیک دکتر نوروزی، زمین تهرانسر و مجموعه انقلاب از اهم برنامه های این دو نفر بود تا با امکانات باشگاه استقلال که قرار است در اختیار استراماچونی قرار بگیرد، آشنا شوند. این دو نفر قرار است گزارش خود را در اختیار استراماچونی قرار دهند و پیش از ترک ایران بود که شایعه نارضایتی آنها به گوش رسید.


موضوعی که البته نزدیکان باشگاه استقلال آن را تکذیب کردند و گفتند هیچ واکنشی از این سرمربی ایتالیایی دریافت نکردند و هنوز هیچ چیز درباره او مشخص نشده است.


با این حال از باشگاه استقلال شنیده می شود که آنها به صورت چراغ خاموش درحال تدارک دیدن برای استقبال از معرفی خود هستند و اعضای این باشگاه بر خلاف آنچه تصور می شود بر اساس برنامه ریزی که در اختیار دارند سعی می کنند تا امکانات خود را برای استقبال از او آماده کنند تا به این ترتیب در پایان این هفته احتمالا شاهد حضور او در تهران باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *