عموری امیدوار به معجزه قهرمانی در عربستان:: ورزش سه – آراکس

کد خبر: oyWyW

زمان: 11:47 1398/02/26  

بازدید:
144

مرد سال آسیا برگ برنده الهلال

بعد از نزدیک به هشت ماه دوری از میادین به خاطر عمل جراحی زانو، مجوز بازگشت به تمرینات گروهی برای مرد سال آسیا 2017 صادر شد.

به گزارش “ورزش سه”، عمر عبدالرحمان ستاره گران قیمت اماراتی بعد از انتقال پرسر و صدا در تابستان گذشته در یکی از همان نخستین بازی های خود برای الهلال با مصدومیت شدید زانو روبرو و برای ماه ها خانه نشین شد. طی کردن روند درمانی این بازیکن آن هم زیر نظر یکی از بهترین متخصصان اسپانیایی در بارسلونا این امید را زنده کرد که عموری زودتر به ترکیب الهلال بازگردد اما این اتفاق رخ نداد تا کار به هفته های پایانی کشیده شود.


در شرایطی که طرفداران الهلال در بیم و استرس قهرمانی و رقم خوردن معجزه در روز پایانی بودند بازگشت عبدالرحمان به فهرست 18 نفره به عنوان برگ برنده مدافع عنوان قهرمانی قلمداد شد بلکه درخشش او بتواند زمینه ساز بالا رفتن شانس قهرمانی این تیم به نسبت النصر رقیب سنتی در ریاض شود.


الهلال در هفته پایانی باید به مصاف الشباب دیگر رقیب همشهری خود در دربی کوچک ریاض برود. جدالی دشوار و پر از استرس برای طرفداران الهلال چون چند کیلومتر آن طرف تر در ورزشگاه خانگی النصر، رقیب به مصاف الباطن می رود که در صورت برتری جام قهرمانی به زردهای ریاض می رسد و آبی های شهر دست شان از آن کوتاه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *