دروازه بانی که چهارمین پنالتی حریفان را مهار کرد:: ورزش سه – آراکس

کد خبر: vOj2M

زمان: 23:20 1398/02/26  

بازدید:
14840

ملکی بهترین پنالتی گیر لیگ هجدهم

دروازه بان تیم سپیدرود رشت درآخرین دقایق نیمه اول موفق شد پنالتی آبی پوشان را مهار کند.

به گزارش “ورزش سه”، سپیدرودی ها که در جریان نیمه اول دیدار تیمشان برابر استقلال دو بار دروازه خود را باز شده دیدند در دقایق پایانی نیمه و ضربه پنالتی که تقدیم به رقیب خود کردند که به دنبال آن چیزی نمانده بود تا استقلالی ها بتوانند به سومین گل خود نیز دست پیدا کنند اما این اتفاق نیفتاد.گلر لرستانی تیم سپیدرود رشت در جریان دیدار امشب تیمش برابر استقلال تهران موفق شد ضربه پنالتی وریا غفوری را مهار کند.

 

کوروش ملکی که یکی از دو دروازه بان تیم سپیدرود رشت در بازی‌های لیگ هجدهم محسوب می شود در جریان دیدار امشب تیمش مقابل تیم استقلال باتوجه به پذیرفتن دو گل در نیمه اول توانست یک ضربه پنالتی نیز مهار کند. در حالی بازی به دقایق پایانی نیمه اول می‌رسید وریا غفوری پشت ضربه پنالتی آبی‌پوشان ایستاد ضربه محکم خود را به گوشه دروازه تیم سپیدرود فرستاد اما ملکی موفق شد با یک سیو دیدنی توپ را مهار کند.

 

نکته جالب درباره این مهار ملکی اینکه با حرکت امشب این دروازه بان، می توان به نوعی وی را بهترین پنالتی گیر لیگ هجدهم دانست. ملکی پیش از دیدار امروز نیز سه بار دیگر موفق شده بود به دفع سه ضربه پنالتی دیگر بپردازد و بدین ترتیب او با مهار امروز خود در دیدار برابر استقلال تعداد دفع پنالتی های خود در لیگ فعلی را به عدد چهار برساند. عددی که هیچ یک از گلرهای دیگر امسال آن را تجربه نکرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *