احتمال نرسیدن ستاره چلسی به فینال لیگ اروپا(عکس):: ورزش سه – آراکس

کد خبر: meoeR

زمان: 11:04 1398/02/26  

بازدید:
4304

روبن لوفتوس چیک، ستاره چلسی در جریان دیدار دوستانه این تیم در آمریکا به شدت مصدوم شد تا به احتمال زیاد فرصت حضور در فینال لیگ اروپا را از دست بدهد.

به گزارش “ورزش سه”، روبن لوفتوس چیک، ستاره جوان چلسی به احتمال زیاد فینال لیگ اروپا که روز 29 مه بین دو تیم چلسی و آرسنال برگزار خواهد شد را از دست خواهد داد. او دیروز درحالیکه چلسی در یک بازی دوستانه در آمریکا به مصاف تیم نیو انگلند رفته بود تنها 20 دقیقه بعد از ورود به میدان به شدت مصدوم شد و به اجبار و با کفش محافظ از زمین بیرون رفت تا هواداران این تیم را نسبت به وضعیت خود در آستانه فینال لیگ اروپا به شدت نگران کند.

 

 

چلسی به دستور رومن آبراموویچ برای این بازی دوستانه به آمریکا رفته بود و با انجام این بازی و پیروزی در آن 3.1 میلیون پوند درآمد بدست آورد ولی خوشحالی چلسی با مصدومیت لوفتوس چیک تبدیل به ناراحتی و نگرانی شد.

 

 

مائوریتزیو ساری، سرمربی چلسی که پیش از این سفر به آمریکا از نگرانی خود درباره احتمال مصدوم شدن بازیکنانش پیش از فینال لیگ اروپا صحبت کرده بود در این بازی با کابوس خود مواجه شد. لوفتوس چیک که بین دو نیمه به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده بود بعد از بیست دقیقه از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شد تا به اجبار و با کفش محافظ زمین را ترک کند.

 

 

لوفتوس چیک درحالیکه درون زمین مداوا می‌شد از درد به خود می‌پیچید. او سپس به کمک دو نفر از کادر پزشکی چلسی به رختکن رفت و سپس با چوب زیر بغل و درحالیکه کفش محافظ به پا کرده بود استادیوم را ترک کرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *