قائدی‌فر: سپاهانی ها می خواستند تراکتور را ببریم :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1606048/24

زمان: 21:23  
1398/01/30

بازدید: 10,046


سپاهانی ها می خواستند تراکتور را ببریم

مدافع پیکانی ها معتقد است تعداد زیادی از هواداران سپاهان در هفته های اخیر از او خواستند تا برابر تراکتوری ها بازی محکمی به نمایش بگذارند و برابر این تیم به پیروزی برسند.

به گزارش “ورزش سه”، سعید قائدی فر، مدافع پیکانی ها درباره دیدار این تیم برابر تراکتورسازی و پیروزی در این بازی گفت: بازی خوبی بود ما امروز همه یک دل شده بودیم و تمام انرژی خود را برای پیروزی در این بازی گذاشته بودیم. پیش از دیدار هم کادرفنی تیم در جلسات مختلف درباره نقاط قوت و ضعف تراکتور هم با ما صحبت کرده بودند و به همین دلیل پیش از این بازی نسبت به حریف شناخت کامل داشتیم.


او درباره احتمال پیروزی در این بازی گفت: خداراشکر همه چیز برای کسب نتیجه مهیا بود. به هرحال پیروزی برابر تیم های بزرگ شخصیت می آورد و ما هم با برد در این بازی توانستیم در وهله اول شخصیت تیمی و سپس خودمان را بالاتر ببریم. بهرحال برای ما مهم است شرایط تیم پیکان خوب باشد و با همان شخصیت بالا و واقعی خودش در بازی ها حضور پیدا کند که خداراشکر این پیروزی به ما کمک زیادی کرد.


مدافع پیکانی ها درباره تیم تراکتورسازی نیز گفت: تراکتور تیم بزرگی است و این را همه می دانند برابر این تیم قرار گرفتن بسیار سخت است. آنها هم از نظر بازیکن و هم از نظر هوادار شرایط بسیار خوبی دارند و همین موضوع باعث شده تا رقابت با آنها بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. تراکتوری ها از همان ابتدای لیگ در کورس قهرمانی بودند و همین الان هم مدعی هستند و بنابراین طبیعی است که ایستادن جلوی این تیم کار بسیار سختی باشد. البته در دیدار آنها با ما، باید بگویم شکست آنها در بازی گذشته نیز به کمک ما آمد و توانستیم از آن استفاده کنیم.


قائدی فر که در نیم فصل به جمع پیکانی ها اضافه شد درباره حضور خود گفت: خداراشکر می کنم که پس از پایان خدمت سربازی توانستم به پیکان راه پیدا کنم. من دوازده سال در سپاهان حضور داشتم و در همه رده های سنی برای این تیم به میدان رفتم. خداراشکر در زمان بزرگترین مربیان ایران در این تیم به طور ثابت به میدان رفتم و حتی در لیگ قهرمانان آسیا نیز در تمام بازی ها به طور ثابت در زمین حاضر بودم. تنها خدمت سربازی باعث شد تا از سطح اول لیگ دور شوم و به همین دلیل به تیم سپاسی رفتم تا در لیگ یک خدمت سربازی را به انجام برسانم.

 


مدافع پیکانی ها درباره اعتقاد فرکی به وی گفت: آقای فرکی همیشه به من لطف داشتند حتی در زمان حضور ایشان در سپاهان نیز در ترکیب منتخب او بودم و ایشان در حساس ترین بازی ها نیز به من اعتماد کردند که در نهایت توانستیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم. بهرحال ایشان از نظر شخصیتی و فنی در فوتبال ایران اثبات شده هستند و شاگردی او برای من افتخار است.


قائدی فر درباره رقابت تیم های حاضر در صدر جدول رده بندی و رویارویی آنها با تراکتوری ها گفت: اتفاق جالبی پیش از این دیدار برای من افتاد. تقریبا یک هفته قبل از این بازی تعداد بسیار زیادی از هواداران سپاهان از طریق پیام های شخصی در اینستاگرام و همینطور اس ام اس به من می گفتند به خاطر سپاهان هم که شده باید محکم روبروی تراکتور بایستیم و با جان و دل بازی کنیم و هرطور که شده بتوانیم ترمز تراکتوری ها را بکشیم. بهرحال سپاهان و تراکتور برای قهرمانی رقیب هستند و طبیعی بود که هواداران این تیم این درخواست ها را داشته باشند که همین اتفاق هم افتاد و امیدوارم هر تیمی که لایق قهرمانی است بتواند در صدر جدول لیگ قرار بگیرد.


او در پایان گفت: خوشحالم که توانستیم در این بازی پیروز شویم و نشان دهیم شخصیت واقعی پیکان چقدر بزرگ است. برای من که سال ها در باشگاه سپاهان بودم دیدن این باشگاه خیلی جذاب بود. بهرحال می توان پیکان را هم یکی از باشگاه های با برنامه لیگ دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *