سیمئونه: انتقادات از لیونل مسی عادلانه نیست :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1606047/42

زمان: 21:23  
1398/01/30

بازدید: 25,663


دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید، به دفاع از عملکرد لیونل مسی در عرصه ملی پرداخت.


به گزارش “ورزش سه”، همیشه انتقاداتی به عدم توانایی لیونل مسی به تکرار درخشش خود در لباس بارسلونا در ترکیب تیم ملی آرژانتین مطرح می شود اما دیگو سیمئونه مدعی شد باشگاه ها قادر به تقویت خود هستند اما چنین امکانی در عرصه ملی نیست و مسی در ترکیب آرژانتین همانند بارسا حمایت نمی شود.

 

دیگو سیمئونه گفت: “انتقاد نسبت به لیونل مسی خصوصا در آرژانتین به هیچ وجه عادلانه نیست. همه در مورد مسی می پرسند که چرا وی در بارسلونا درخشان ظاهر می شود اما چنین اتفاقی در ترکیب تیم ملی آرژانتین رخ نمی دهد؟ به نظر من پاسخ دادن به این سوال آسان است.

 

 

در بارسلونا بازیکنان و تیمی وجود دارند که از لیونل مسی حمایت می کنند اما در آرژانتین چنین شرایطی وجود ندارد. این شرایط برای رونالدو نیز در ترکیب تیم ملی پرتغال نیز وجود دارد زیرا شرایط تیم ملی پرتغال همانند تیم هایی چون یوونتوس یا رئال مادرید نیست. تیم های بزرگ با جذب بازیکن باکیفیت شرایط خود را تقویت می کنند اما در رده ملی چنین اتفاقی رخ نمی دهد و به نظر من درک این موضوع آسان است.

 

در سال 2014 مسی تا نزدیکی قهرمانی در جام جهانی نیز پیش رفت اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. برخی از مردم به طور مداوم از او انتقاد می کنند، اما مسی فوق العاده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *