استمفوردبریج علیه ساری: تا فردا صبح اخراجی! :: ورزش سه – آراکس

به گزارش “ورزش سه”، ماتوریتزیو ساری، سرمربی چلسی، دیروز در ورزشگاه استمفوردبریج، خانه چلسی، با شعارهای تندی روبرو بود که هواداران آبی‌های لندن در ورزشگاه نثار او می‌کردند. درحالیکه چلسی با نتیجه 2-0 از حریفش منچستریونایتد عقب افتاده بود هواداران چلسی با شعارهای تند، انتقادشان از ساری را ابراز کردند. شعارهایی که در واقع فحاشی علیه او بود.

 

در عین حال، هواداران منچستریونایتد هم شروع به شعار دادن علیه ساری کردند و با حالتی مسخره‌آمیز با شعارهایشان خواهان بازگشت ژوزه مورینیو به تیم آبی‌پوش لندنی شدند. هواداران یونایتد سپس شروع به سر دادن شعاری کردند که خطاب به ساری بود: “تا فردا صبح اخراج می شوی”.

 

 

بعد از گذشت مدتی هواداران چلسی هم با هواداران مهمان یونایتد همراه شدند و شروع به سر دادن همین شعار کردند. تقریباً تمام ورزشگاه یکصدا فریاد می‌زد که ساری تا فردا صبح از چلسی اخراج خواهد شد. در این دقایق وقتی دوربین‌های تلویزیونی روی صورت ساری زوم می‌کردند ناراحتی و استرس در چهره او موج می‌زد.

 

 

به نظر می‌رسد ساری سالها است که با چنین فشاری از سوی هواداران روبرو نشده بود. شعارهای هواداران چلسی علیه ساری در واقع از زمانی شروع شد که او ماتئو کواچیچ را از زمین بیرون کشید و راس بارکلی را وارد زمین کرد. این بیستمین بار در فصل جاری بود که ساری از این تعویض استفاده می‌کرد. ولی به نظر می‌رسید طاقت هواداران چلسی طاق شده چرا که از همین لحظه شعارهای تند علیه سرمربی ایتالیایی را شروع کردند.

 

بخش دیگری از شعارهای هواداران چلسی، شعار در طرفداری از فرانک لمپارد، اسطوره این تیم بود. بخش زیادی از هواداران آبی‌پوش خواهان به دست گرفتن سکان هدایت تیم‌شان توسط لمپارد بودند.

 

شعارهای طعنه آمیز و کنایی که از طرف هواداران یونایتد سر داده می‌شد تا مدتی به نمکی بر روی زخم هواداران چلسی تبدیل شده بود. هواداران یونایتد ابتدا به کنایه خواهان انتصاب ژوزه مورینیو به سرمربی‌گری چلسی بودند. مربی‌ای که هر دو باشگاه سابقه اخراج او را از باشگاه‌هایشان دارند.

 

 

اما بعد یونایتدی‌ها شروع به سر دادن این شعار کردند که “ساری، تو تا فردا صبح هم دوام نخواهی آورد و اخراج خواهی شد”. اینجا بود که ناگهان ناراحتی آبی‌ها از شعارهای هواداران یونایتد ناگهان از بین رفت و سمت آبی ورزشگاه هم شروع به تکرار این شعار کرد. چیزی نگذشت که ورزشگاه یک صدا خطاب به چلسی فریاد می‌زد که تا فردا صبح اخراج خواهد شد.

 

 

البته ساری بعد از بازی در مصاحبه مطبوعاتی خود سعی کرد شعارهای هواداران را کم‌اهمیت جلوه دهد و گفت بیشتر به خاطر نتیجه بازی نگران و ناراحت است و نه شعارهای هواداران. ولی کیست که نداند یک ساعت قرار گرفتن در چنین جوی در یک استادیوم پر از تماشاچی چه فشار روانی‌ای به یک سرمربی وارد خواهد کرد. باید منتظر ماند و دید آینده برای رابطه ماتوریتزیو ساری و باشگاه چلسی چه در چنته خواهد داشت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *