از التهاب تا سرمستی؛ این است ضیافت پنالتی‌ها :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1592707/41

زمان: 21:43  
1397/11/29

بازدید: 10,360


بازیکنان پرسپولیس لحظات سختی را تجربه کردند تا پنالتی آرام علیپور از خط دروازه فراهانی عبور کند.

به گزارش “ورزش سه”، بازی نزدیکی که دو تیم پرسپولیس و پدیده ارائه دادند، سرنوشت دو تیم برای رسیدن به نیمه نهایی را به ضربات پنالتی کشاند؛ ضرباتی که حداقل طی دو فصل اخیر خاطرات خوبی در ذهن سرخپوشان و هوادارانش ثبت نکرده بود.


شکست برابر قشقایی شیراز که هنوز هم در مورد آن به بازیکنان و هواداران پرسپولیس کنایه زده می شود، با شکست در فصل گذشته مقابل صنعت نفت در ضربات پنالتی تکرار شد تا تیمِ برانکو که تا فینال آسیا هم راه یافت، به ضربات پنالتی با ذهنیتی منفی نگاه کند.


به همین دلیل هم بود که امروز بازیکنان پرسپولیس در میانه میدان و بسیاری از هواداران این تیم در ورزشگاه آزادی و البته در خانه ها، توان تماشای ضربه های پنالتی  و به خصوص ضربه علی علیپور را نداشتند.


با تمام این تفاسیر علی علیپور که پیش تر پنالتی های مهمی را برای سرخپوشان در دربی تهران و همینطور رقابت های آسیایی به ثمر نشانده بود، با اعتماد به نفسی که از تجربیات موفق خود به دست آورده، تصمیم گرفت با ضربه ای چیپ و به شکلی آرام آخرین ضربه را به سمت دروازه تیم فوتبال پدیده فراهانی بزند که غافل از تصمیم مهاجم پرسپولیس به سمت راست خود شیرجه زده بود؛ ضربه ای که آرام بود و استرس سرخپوشان و هوادارانش را دوچندان کرد ولی پس از اینکه از خط دروازه عبور کرد، شادی دوچندانی در دل های آنها پدیده آورد.


عکس ها از پیام پارسایی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *