تقدیم پیروزی تاریخی بر رئال به رهبران زندانی کاتالان :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1592561/29

زمان: 14:22  
1397/11/29

بازدید: 873


کاپیتان جیرونا، پیروزی تاریخی روز گذشته بر رئال مادرید در برنابئو را به رهبران استقلال طلب کاتالونیا که در مادرید زندانی هستند، تقدیم کرد.

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته یک نتیجه عجیب و غیرمنتظره در برنابئو رقم خورد و رئال 1-2 به جیرونای رده هفدهمی باخت. تیم کاتالان در این فصل سه بار به رئال باخته بود. یک بار در لالیگا و دوبار هم درکوپا دل ری ولی روز گذشته در حالی که نیمه اول را با یک گل بازنده به رختکن رفته بود، در نیمه دوم دو گل به ثمر رساند و پیروز از میدان خارج شد.

 

 

 

 

لکس گرانل، کاپیتان جیرونا در پایان بازی به خبرنگاران گفت:« بازی مهمی برای ما بود چرا که شرایط خوبی در جدول نداشتیم و انتقادات زیادی از ما می شد. سه امتیاز برای ما اهمیت بالایی داشت و این برد از لحاظ روحی به ما کمک زیادی خواهد کرد.

رئال بازی را بهتر شروع کرد و در نیمه اول تیم برتر بود ولی وقتی در نیمه دوم گل تساوی را زدیم، ترس در چهره آنها پیدا بود و خطر از دست رفتن امتیاز را حس می کردند. می دانستیم که توانایی ضربه زدن به رئال را داریم. هر چه از بازی می گذشت؛ این حس در ما تقویت می شد و در نهایت با تلاش همه بازیکنان پیروز شدیم.»

 

گرانل در ادامه افزود:« سال گذشته در زمین خودمان توانستیم رئال را شکست دهیم و معتقدم آن پیروزی با ارزش تر بود چرا که کاتالونیا در شرایط بحرانی به سر می برد. این برد را هم به رهبران زندانی کاتالونیا تقدیم می کنم.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *