مرزبان: شانس داشتیم، توپ شریفات گل می‌‎شد :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1592387/48

زمان: 17:51  
1397/11/28

بازدید: 989


فوتبال باکلاسی ارائه کردیم

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان می‌گوید که اگر در ضربات نهایی دقت داشتند می‌توانستند دو موقعیت فوق العاده مقابل فولاد به دست آورند و بازنده این دیدار نباشند.

به گزارش “ورزش سه” علیرضا مرزبان سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار با فولاد خوزستان گفت:


بازی بر روی یک ضربه ایستگاهی تمام شد. بعد از اینکه هفته‌های خیلی خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم، توانستیم  نبض بازی را به دست بگیریم و فوتبال باکیفیتی را ارائه دهیم اما بدشانس بودیم که توپ شریفات به گل نرفت. در واقع به تیمم تبریک می‌گویم که با یک احساس بسیار خوب فوتبال بازی کرد و ایستگاه به ایستگاه جلو رفت. در ارسال ها موفق بودیم اما برای شخصیت تیمم و اینکه به خوبی توانستند در نیمه دوم با تغییر تاکتیک کنار بیایند، تبریک می‌گویم و فوتبال باکلاسی ارائه کردند.


سرمربی نفت در ادامه گفت: یک بخشی از عدم گلزنی ما به عدم دقت در پاس‌های آخر مربوط می‌شود. ما خیلی خوب از دفاع فولاد رد شدیم و دو ارسال فوق العاده قوی داشتیم که می‌توانست تبدیل به گل بشود اما نشد. از سمت راست هم دو مرتبه رد شدیم اما تمرکز در پاس آخر نداشتیم و نتوانستیم به گل برسیم. اگر در ضربات آخر دقت داشتیم دو موقعیت استثنایی برای ما به وجود می‌آمد که این اتفاق رخ نداد.


مرزبان در رابطه با جدایی پیمان میری گفت: میری حدود 1300 دقیقه برای ما بازی کرد و یک پنالتی را در ریباند به گل رساند. بازیکنانی که ما داریم از کیفیت خوبی برخوردار هستند و می‌توانند گل بزنند. من از میثم هاشمی زاده و شادکام بسیار راضی هستم و خود را در موقعیت گل قرار می‌دهند و خیلی خوشحال هستم که این بازیکنان را داریم. هیثم یکی از بهترین فورواردهای ایران می‌شود و استعداد بسیار فراوانی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *