دانلود آلبوم علی زندوکیلی بنام دشت جنون – آراکس

دانلود آلبوم علی زندوکیلی بنام دشت جنونDownload Album Ali Zand Vakili – Dashte Jonoonبه صورت اختصاصی از سایت ام اس بی موزیک

علی زندوکیلی (زاده ۱۳۶۵ شیراز) خواننده و نوازنده است. فعالیت‌ هنری خود را از سه سالگی با نواختن تنبک و آواز همراه علی کلک (رشیدی) شروع کرد و در سال ۱۳۷۷ به هنرستان موسیقی شیراز وارد شد و نواختن سنتور و پیانو را آموخت. سال ۱۳۸۱ به هنرستان موسیقی تهران وارد و از همان هنرستان فارغ‌التحصیل شد و در حال حاضر کارشناس موسیقی می‌باشد.
وی به همراه برادر خود، محمد زندوکیلی و میلاد ذبیحی گروهی را تحت عنوان زند بند تأسیس کرد. علاوه بر آن سابقه همکاری با گروه‌های دنگ شو، خموش، طلوع، نغمه کیمیا، شروند و گلبانگ را دارد و کنسرتهایی نیز به همراه این گروه‌ها برگزار کرده است.
آلبوم دشت جنون ساخته امیر حمزه حسینی است و خواننده آن علی زندوکیلی می باشد. دشت جنون با توجه به محوریت تنبور و اشعار آن حال و هوایی عرفانی دارد. امیرحمزه حسینی، سید شاهرخ حسینی، حسین رضایی نیا، رشید کاکاوند، مظفر منصوریان و مصباح قمصری نوازندگان کار هستند. اشعاری که در این آلبوم استفاده شده اند از سید خلیل عالی نژاد، شمس مغربی، سعدی، مولانا و حافظ شیرازی می باشند.

مشخصات آهنگ های آلبوم علی زندوکیلی بنام دشت جنون
۱- در طلب عشق۲- دشت جنون۳- دلدار۴- مقام گله و دره۵- لاله رخان۶- وصل و لقاء۷- گشایش۸- تکنوازی تبنور۹- چشم سیاه
برای دریافت متن هر کدام از آهنگ ها بر روی نام آهنگ در لیست بالا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *