گزارش زنده؛ قرقیزستان 0- کره جنوبی 0 :: ورزش سه – آراکس

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی قرقیزستان که در نخستین مسابقه جام ملت‌ها نمایش پایاپایی برابر چین داشت ولی در نهایت با نتیجه 2 بر یک شکست خورد، از ساعت 19:30 امشب مقابل کره جنوبی قرار گرفته که امیدوار است در دیدار با این تیم مدعی حداقل به یک امتیاز برسد و امیدوار به صعود بماند، اما در آن سوی میدان شاگردان پائولو بنتو نیز بعد از شکست فیلیپین، می‌خواهند قرقیزستان را مغلوب کنند تا بعد از تیم‌های اردن و چین، سومین تیم راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی جام لقب بگیرند.


گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های ملی قرقیزستان و کره جنوبی را در همین صفحه از “ورزش سه” دنبال کنید:


جام ملت‌های آسیا – امارات 2019 ؛ گروه C
جمعه: 97/10/21 ؛ ساعت 19:30
استادیوم: هزاع بن زاید- العین/ تماشاگر: ؟؟؟
داور: خمیس محمد المری(قطر)؛ کمک‌ها: طالب سالم المری و سعود احمد؛ داور چهارم: ابوبرک العمری(عمان)/ کمک داوران پشت دروازه: عبدالرحمن الجاسم و خمیس محمد الکوواری.

 


تیم ملی قرقیزستان
کوتمن کادریبکوف، دنیل تاگوئه، تامیرلان کوزوبائف، غیرت ژیرگالبک، والری کیچین، عزیز سیدکوف، ادگار برنهارت، فرهاد موسی‌بکوف، آکلیدین ایزرائیلوف، بکرن ساگین‌بائف و میرلان مورزائف.
سرمربی: الکساندر کرستینین

 


تیم ملی کره جنوبی
کیم سئونگ یو، کیم مین جائه، هانگ چول، لی یونگ، کیم یونگ وون، جانگ وو یونگ، هوانگ این بئوم، کو جا چئول، هوانگ هی چان، لی چانگ یونگ و هوانگ اوی‌جو
سرمربی: پائولو بنتو

 

 


لحظات حساس


دقیقه 12: شوت راه دور کو جا چئول را کادریبکوف درازکش دفع کرد.
دقیقه 17: ارسال خطرناک هانگ چول از جناح چپ زمین را کادریبکوف مهار کرد.
دقیقه 18: هوانگ این بئوم پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت روی پای چپ او به شکل خطرناکی از روی دروازه قزاقستان به بیرون رفت.
دقیقه 20: شوت فنی پای راست هوانگ اوی‌جو از سمت راست محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه قزاقستان راهی اوت شد.

 

 


در حاشیه


* سون هئونگ مین، ستاره کره جنوبی بخاطر حضور در بازی‌های لیگ برتر انگلیس اجازه همراهی با تیم ملی خود را از سوی تاتنهام پیدا نکرده و احتمالا از آخرین مسابقه مرحله گروهی به ترکیب تیمش اضافه می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *