ليگ واليبال قبل از عيد تمام مى شود :: ورزش سه – آراکس

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، جلسه هم اندیشی سرپرست فدراسیون والیبال به همراه اعضای برگزار کننده مسابقات با مدیران عامل و سرمربیان تیم های لیگ برتری روز شنبه در محل فدراسیون برگزار شد.

 

این جلسه از ساعت 15 و در دفتر افشین داوری سرپرست فدراسیون آغاز شد. بعد از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، افشین داوری سرپرست فدراسیون ضمن خوش آمدگویی به حاضرین به گفت و گو با اعضای جلسه پرداخت و از اهمیت تقویت زیر ساخت والیبال و حمایت از باشگاه ها گفت؛ اتفاقی که ویترین آن تیم های ملی ایران خواهد بود.

پس از آن مسعود یزدان پناه ضمن اشاره به این موضوع که در غیاب لژیونرها لیگ برتر والیبال ایران در مسیر پیشرفت است و شاهد برگزاری مسابقات جذاب و استقبال خوب هواداران در اکثر ورزشگاه ها هستیم، گفت: باید مسائل اخلاقی بیش از گذشته رعایت شود و شاهد کاهش بد اخلاقی ها باشیم. ما همگی در کنار یکدیگر هستیم تا والیبال پیشرفت کند و دور یک میز جمع شدیم تا برای ارتقا والیبال تلاش کنیم.

ابراهیم فیروزی رییس کمیته داوران سخنران بعدی مراسم بود و در بخش ابتدایی خود خبر از حذف خط محدود کننده داد. فیروزی در ادامه صحبت های خود به گزارش عملکرد کمیته داوران پرداخت و جزییاتی از این موضوع را برای حاضران ارائه کرد.

بعد از صحبت های فیروزی نوبت به بیان نکات مورد نظر از سوی مربیان و مدیران عامل تیم های لیگ برتری بود و به نوبت حاضران نظرات خود را درباره نحوه برگزاری مسابقات و محل برگزاری مرحله پایانی اعلام کردند.

بعد از گفت و گوی میان برگزار کنندگان لیگ برتر با اعضای حاضر در جلسه، تیم ها و مسئولان فدراسیون در خصوص چگونگی ادامه لیگ با توجه به تغییر زمان رقابت های جام باشگاه های آسیا به تبادل نظر و ارائه راهکاری مشترک در فضای هم اندیشی پرداختند.

 

در نهایت مقرر شد تا مسابقات لیگ برتر تا پیش از پایان سال جاری به پایان برسد و همچنین مرحله پایانی مسابقات (فینال و رده بندی) به صورت متمرکز برگزار شود. همچنین برنده دیدار فینال در صورت کسب پیروزی 2 مسابقه در 3 مسابقه مشخص خواهد شد و دیدار رده بندی به صورت تک بازی خواهد بود.

 

با رای گیری انجام شده، دو شهر تهران و تبریز به عنوان نامزدهای نهایی برگزاری مرحله فینال مشخص شدند و به زودی  فدراسیون با جمع بندی نهایی میزبان مرحله نهایی را اعلام خواهد کرد.

برنامه کامل دور برگشت طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *