خشم پنهان در چشمان کارلوس کی‌روش (عکس) :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1578151/4

زمان: 19:41  
1397/10/01

بازدید: 67,396


نارضایتی از تدارک ایران برای جام‌ملت‌ها

صورت اصلاح نکرده و چشم‌هایی که خشم درونش از دور کاملا پیداست؛ تصاویری از کی‌روش در تمرین تیم ملی حسی نه چندان ناآشنا، چیزی که پیش از تورنمنت‌ها از درون این مرد سرسخت زبانه می‌کشد.

به گزارش “ورزش سه”، کارلوس کی‌روش در آستانه سومین تورنمنت دوران حضورش در فوتبال ایران روزهای پرتلاطمی را پشت سر می‌گذارد. برای کسی که با ادعای دو حضور در جام جهانی به همراه تیم ملی ایران و حضور در رنکینگ اول فوتبال آسیا هواداران فوتبالی را همراه و علاقمند به خود کرده، هیچ چیز ارزشمندتر از دستیابی به موفقیت بزرگ در آسیا نمی‌تواند راضی کننده باشد.


سرمربی تیم ملی در هشتمین سال حضورش در ایران – که همه چیز ادامه حضورش را منوط به موفقیت بزرگ در جام ملت‌ها می‌دانند – یک آماده سازی بزرگ را متصور می‌شد، اما عزیمت غریبانه به دوحه برای برگزاری آخرین اردوی پیش از حضور در جام ملت‌های آسیا در کنار نارضایتی بازیکنان بابت عدم حمایت لازم و همراهی مسوولان و البته درخواست صریح وزیر ورزش برای قهرمانی در این رقابت‌ها یک فشار مضاعف و عجیب را روی سرمربی پرتغالی قرار داده که اکنون جمعی از بهترین‌های تاریخ فوتبال ایران را در اختیار دارد و باید به حسرت 44 ساله قهرمانی در این رقابت‌ها که یک دوره آن نیز برعهده خودش بوده، پایان دهد.

 

 


کی‌روش را اما به عنوان یکی از خوش استایل‌ترین و خوش‌تیپ‌ترین مربیان تاریخ فوتبال ایران روی نیمکت مربیگری کمتر در این شرایط دیده بودیم؛ شاید توجه افراطی او به جزییات، با توجه به تعدد مصدومیت‌ها جایی برای رضایت از اردوی قطر را برای او باقی نمی‌گذارد. پس بی دلیل نیست که در آخرین تصاویر منتشره از او در کمپ اسپایر، چیزی هست که به کی‌روشِ امیدوار و برنده نمی‌آید.


سرمربی تیم ملی بزرگترین انتقاد خود را اکنون نسبت به دو موضوع بزرگ برای آماده سازی تیم ملی می‌داند؛ عدم بازی تدارکاتی لازم و البته نرسیدن به کمپ تمرینی مناسب. حرف‌های او در مصاحبه امروز نیز نشانگر این است که سرمربی تیم ملی از بابت پرستیژی هم دوست نداشته در جمع تیم‌هایی قرار بگیرد که میزبانی رایگان قطری‌ها را  می‌پذیرد. البته با توجه به آنچه که در گذشته با این سرمربی باتجربه داشته‌ایم نباید فراموش کنیم که بخشی از موضع گیری های کی روش همیشه همراه با بزرگنمایی است. سیاستی که باعث همراهی و اتحاد بازیکنان تیم ملی نیز می‌شود.

 

 

 

عکس‌ها: نعیم احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *