توقف اینتر مقابل کیه وو در 90+1 :: ورزش سه – آراکس

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار، شاگردان لوچانو اسپالتی تا ثانیه های پایانی با گل ایوان پریشیچ پیش بودند اما در اولین دقیقه از وقت های تلف شده، گل تساوی را دریافت کردند و به یک امتیاز از این دیدار رضایت دادند.

اینتری ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، ابتکار عمل را در دست داشتند اما موقعیت خاصی روی دروازه میزبان ایجاد نکردند.

در ادامه بازی متعادل تر شد اما باز هم این بازیکنان اینتر بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند. در دقیقه 28، چیزی نمانده بود که مائورو ایکاردی گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه دیدنی او را دروازه بان کیه وو با یک واکنش تماشایی دفع کرد.

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 39، اینتر به گل رسید. بعد از همکاری ایکاردی و دی آمبروسیو، پاس در عرض دی آمبروسیو در مقابل دروازه کیه وو به پریشیچ رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

 

 

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و در نهایت اینتر این نیمه را با یک گل برتری به سود خود خاتمه داد.

نیمه دوم را هم اینتر بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه در دقایق ابتدایی، در دقیقه 56، ایکاردی می توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما باز هم سورنتینو با یک واکنش دیدنی، مانع از گلزنی کاپیتان نرآتزوری شد.

یک دقیقه بعد، نوبت تیم میزبان بود که صاحب یک موقعیت بسیار خوب شود اما پلیسیر در موقعیت تک به تک با سمیر هاندانوویچ، نتوانست دروازه او را باز کند.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل بودند اما حملات آنها، به موقعیت ویژه ای تبدیل نمی شد. بازی به همین ترتیب ادامه پیدا کرد و به نظر می رسید که با همان یک گل به پایان خواهد رسید اما در دقیقه 90+1، این کیه وو بود که به گل تساوی رسید. روی یک ارسال بلند، توپ با ضربه سر استپینسکی، پشت مدافعان اینتر به پلیسیر رسید و او هم با یک ضربه چیپ، توپ را از بالای سر هاندانوویچ عبور داد.

در دقایق باقی مانده هم اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *