رختکن دهه شصتی پرسپولیس و حسرت بزرگ (عکس) :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1577904/4

زمان: 19:56  
1397/09/30

بازدید: 23,791


پیشکسوتان پرسپولیس روز گذشته در دیداری به مصاف شاگردان برانکو ایوانکوویچ رفتند و لحظات جالب توجهی را در استادیوم شهید کاظمی رقم زدند.

به گزارش “ورزش سه”، حضور نفرات صاحبنامی همچون محمد پنجعلی، محمود خوردبین، علی پروین، ناصر محمدخانی، مجتبی محرمی، محمود خوراکچی، کریم باقری، محمد مایلی کهن، سهراب انتظاری، فرشاد پیوس، فنونی زاده، رضا جباری، وحید قلیچ و … در جمع پیشکسوتان پرسپولیس باعث شده بود، پایان بخش مصائب شاگردان برانکو ایوانکوویچ در نیم فصل اول یک جدال هیجان انگیز تلقی شود.


نکته جالب توجه این بازی به صحبت‌های علی پروین در رختکن مربوط می‌شد؛ آنجایی که اسطوره پرسپولیسی‌ها از بازیکنانی که 50 سالگی را بیشترشان رد کرده بودند و حداقل یک دهه از آخرین حضور رسمی‌شان در فوتبال می‌گذشت گلایه داشت و عدم دوندگی و نمایش ضعیف آنها را مورد انتقاد قرار داد.


دیگر اتفاق جالب هم حسرت بزرگ دهه شصتی‌های پرسپولیس با دیدن رختکن و امکانات و عکس‌های رنگی و تمام قد از ستاره‌های کنونی این تیم بود که همه آنها مدعی بودند در صورتی که امکانات در دوره آنها به شکل کنونی بود، احترام و ستایش از آنها بیشتر از شرایط کنونی بود.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *