کی‌روش ۲ پنالتی هدر داد، یکی گل کرد (عکس) :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1577919/13

زمان: 21:19  
1397/09/30

بازدید: 9,543


سرمربی تیم ملی از سه ضربه پنالتی به دروازه‌بان شماره یک ایران تنها یک توپ را تبدیل به گل کرد.

به گزارش “ورزش سه”، ملی پوشان ایران که از روز دوشنبه دور جدید تمرینات آماده‌سازی قبل از جام ملت‌های آسیا را در کمپ اسپایر قطر آغاز کرده و طی پنج روز اخیر ۸ جلسه تمرینی برگزار کردند، عصر امروز نیز با نرم دوی، کار با توپ، تمرینات اختصاصی، زدن ضربه پنالتی و … زیر نظر کارلوس کی‌روش مشغول تمرین شدند.

 

با تصمیم کادر فنی تیم ملی، بازیکنان برای دومین روز متوالی علاوه بر انجام امور تمرینی، زمان خاصی را برای زدن ضربات پنالتی اختصاص دادند و در دو گروه زرد و سفید تقسیم شدند و به سه دروازه‌بان تیم پنالتی زدند تا در صورت رفتن مسابقات حذفی جام ملت‌های آسیا به ضربات پنالتی، آمادگی داشته باشند.

 

اما علاوه بر ملی پوشان، کارلوس کی‌روش هم در تمرین امروز همانند بازیکنان ضربه پنالتی زد که البته شوت‌های او تنها یک گل به همراه داشت.

کی‌روش که پس از نظارت در سه روز ابتدایی تمرین ملی پوشان، در تمرین عصر روز گذشته شخصا بازیکنان را تمرین داده بود، امروز هم این کار را انجام داد و پس از پایان تمرین شاگردان‌اش، پنالتی زد.

 

سرمربی تیم ملی ایران در تمرین عصر امروز، سه ضربه پنالتی به علیرضا بیرانوند زد که شوت اول او به تیرک افقی دروازه برخورد کرد، دومین ضربه او از سمت راست دروازه به بیرون رفت ولی سومین شوت کی‌روش به کنج دروازه تبدیل به گل شد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *