کروس: باید در ابوظبی تاریخساز شویم :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1577761/50

زمان: 10:43  
1397/09/30

بازدید: 299


تونی کروس، ستاره‌ آلمانی رئال مادرید در آستانه‌ فینال جام باشگاه‌های جهان گفت: او و هم‌تیمی‌هایش باید با پیروزی در این فینال، به رکورد چهارمین قهرمانی در این رقابتها دست یابند.

به گزارش “ورزش سه”،  رئال مادرید فردا، شنبه، در ابوظبی، در حالی در فینال رقابتهای جام باشگاه‌های جهان به مصاف العین امارات می‌رود که در صورت پیروزی، برای چهارمین بار جام قهرمانی باشگاه‌های جهان را بالای سر خواهد برد و به یک رکورد تاریخی دست خواهد یافت. کروس، ستاره‌ آلمانی رئال پیش از این بازی گفت: او و هم‌تیمی‌هایش مصمم هستند به این رکورد دست یافته و در ابوظبی تاریخسازی کنند.

 

العین که با هدایت زوران مامیچ در مرحله‌ نیمه‌نهایی رقابتها در مقابل ریورپلاته به تساوی 2-2 دست یافت و در ضربات پنالتی موفق شد حریف بزرگ آرژانتینی را شکست دهد، برای بازی مقابل رئال، انگیزه‌ مضاعفی پیدا کرده است؛ ولی کروس می‌گوید رئال برای دستیابی به رکورد چهارمین قهرمانی دنیا هر چه در توان دارد، رو خواهد کرد.

 

 

کروس در گفتگو با خبرنگاران در این باره گفت:” رسیدن به رقابتهای جام باشگاه‌های جهان خیلی دشوار است؛ چون برای حضور در این رقابتها باید قهرمان چمپیونزلیگ شد که به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست. کسی که تا اینجا می‌آید، باید هر طور شده این جام را هم بالای سر ببرد. ما سال گذشته و دو سال پیش موفق شدیم این کار را انجام دهیم و امسال هم با همان انگیزه اینجا هستیم تا جام را فتح کنیم و تاریخساز شویم”.

 

البته کروس در ادامه تایید کرد که رئالی‌ها آشنایی زیادی با العین ندارند؛ اما گفت تا پیش از بازی مقابل العین در روز شنبه، تحقیقات کامل و جامعی در مورد تیم اماراتی انجام خواهند داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *