دله آلی: بطری‌ای که به سرم خورد، گلم را شیرین‌تر کرد :: ورزش سه – آراکسکد خبر: 1577533/50

زمان: 08:56  
1397/09/29

بازدید: 380


دله آلی که در جریان پیروزی دیروز این تیم مقابل آرسنال گل دوم تیمش را به ثمر رساند می‌گوید بطری پلاستیکی‌ای که بعد از این گل به سرش برخورد کرد گل او را برایش شیرین‌تر کرده است.   

به گزارش “ورزش سه”، در جریان دربی دو تیم لندنی تاتنهام و آرسنال در مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی جام اتحادیه‌ی انگلیس که با پیروزی 2-0 تاتنهام و صعودش به مرحله‌ی بعدی به پایان رسید، دله آلی مهاجم تاتنهام که گل دوم تیمش را به ثمر رساند بعد از گل مورد اصابت یک بطری پلاستیکی قرار گرفت که از طرف هواداران آرسنال به درون زمین پرتاب شده بود. ولی اله می‌گوید برخورد آن بطری پلاستیکی به سرش، زدن گل را برای او شیرین‌تر کرده است.

 

 

آرسنال اعلام کرده که در حال بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته برای شناسایی هواداری است که آن بطری را به سمت الی پرتاب کرده است. کمی بعد از آنکه دله آلی در دقیقه‌ی 59 بازی یک گل زیبا برای تاتنهام به ثمر رساند تا بعد از گل سون کره‌ای در نیمه‌ی اول تاتنهام را 2-0 جلو بیندازد، یک بطری پلاستیکی که از طرف آرسنالی‌ها به زمین پرتاب شده بود به سر دله آلی اصابت کرد. تاتنهام با این پیروزی باید در ماه ژانویه در مرحله‌ی نیمه‌نهایی رقابتها در دو بازی رفت و برگشت به مصاف چلسی برود.

 

جالب این جا است که 17 روز پیش هم یک هوادار تاتنهام به دلیل اینکه در جریان دیدار دو تیم در لیگ برتر که با پیروزی 4-2 آرسنال به پایان رسید، یک پوست موز به طرف پیر امریک اوبامیانگ آرسنالی پرتاب کرده بود به دلیل توهین نژادپرستانه دستگیر شد.

 

دله آلی بعد از پایان بازی در این باره گفت:” همه صحنه را دیدند. برخورد آن بطری باعث شد گلی که زدم و پیروزی‌مان برایم شیرین‌تر شود”.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *