تارتار: می‌خواهیم کار پیکان را در نیمه اول تمام کنیم :: ورزش سه – آراکس

به گزارش”ورزش سه” مهدی تارتار خوب می داند که بازی با پیکان بیشتر از سه امتیاز ارزش دارد چرا که برد پارس جم در بازی فردا باعث خواهد شد که پارس اختلاف سه امتیازی اش با پیکان را برداشته و شرایط بهتری در جدول پیدا کند. با این حال زردپوشان شهر جم فردا باید تیمی را شکست بدهند که امسال نتایج نسبتا خوبی گرفته و از نظر بازی تدافعی یکی از بهترین تیم های لیگ برتر در حال حاضر است. مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی قبل از این بازی و در نشست مطبوعاتی گفت:« ابتدا باید شهادت امام رضا (ع) را تسلیت بگویم و همچنین پیشاپیش فرارسیدن ماه ربیع الاول را تبریگ می گویم.»


او با اشاره به بازی فردای تیمش برابر پیکان گفت:« بازی برابر تیمی که کادرفنی اش را مثل تیم خود ما دو سه فصل حفظ کرده و ساختار خوبی چه از نظر تیمی و چه از نظر امکانات و باشگاه دارند قطعا بازی آسانی نیست و شاید کار ما مقابل این تیم گره بخورد. اما تیم ما امسال و به خصوص در بازی های خانگی نتایج خیلی خوبی گرفته و تیم های بزرگی را در اینجا متوقف کرده و از آن ها امتیاز گرفته ایم.»


او گفت:« هدف ما فردا کسب سه امتیاز است ضمن اینکه خودم انگیزه شخصی و خاصی دارم تا بتوانم در  مسابقه ای که برابر استاد خودم آقای جلالی قرار می گیرم بتوانم نشان بدهم که شاگرد خوبی بوده ام. من مدتی افتخار شاگردی آقای جلالی را داشتم و الان خوشحال هستم که می توانم در یک مسابقه رودرروی ایشان قرار بگیرد.به همین خاطر می گویم این بازی می تواند بازی جذابی باشد و ارزش آن بیش از سه امتیاز است چرا که ما با بردن پیکان با این تیم هم امتیاز می شویم.»


سرمربی پارس جنوبی همچنین با اشاره به بازی فردا گفت:« من مثال بازی فصل گذشته را برای بچه ها زدم و به همین خاطر امسال هم می خواهیم در شروع بازی فشار زیادی را به پیکان بیاوریم. البته این تیم را خوب می شناسیم و می دانیم که در ضدحملات بسیار خطرناک هستند و بازیکنان سرعتی و تکنیکی زیادی دارند. ضمن احترام به پیکان ما می خواهیم در نیمه اول کار را تمام کنیم.»


او در رابطه با داوری های این فصل هم گفت:« ما هم امسال  و هم سال قبل از ناحیه داوری ها خیلی ضربه خوردیم. من فقط امیدوارم داوران ما را به چشم یک تیم انگیزه در حدول نگاه نکنند. تازه در نیم فصل اول هستیم و تیم ما هم در نیمه های جدول قرار دارد و امیدوار است که بتواند خودش را به رده های بالاتر جدول برساند. همه ما ، کادرفنی و بازیکنان انگیزه بالایی داریم و می خواهیم موفق شویم. ما فقط می خواهیم در داوری ها حق تیممان را بدهند و انتظار نداریم حق تیم های دیگر را به ما بدهند.  برای بازی فردا هم فکر می کنم آقای مهدوی تجربه لازم را برای فضاوت این دیدار دارد و در گذشته توانایی های خودش را نشان داده است.»


تارتار افزود:« ما طی روزهای گذشته تغییر و تحولاتی در راس مدیریت منطقه ویژه پارس جنوبی داشتیم و در حال حاضر مشکلات تیم در حال مرتفع شدن هستند. انتظارمان این است که فردا با وجود رایگاه شدن بلیط ها هواداران ورزشگاه را پر کنند. آن ها باید مثل سال قبل یاردوازدهم تیم باشند درست مثل آن دورانی که تازه به لیگ برتر آمده بودیم. ما همان شور و شوق را نیاز داریم. هواداران باید بدانند که نباید بگذارند این سرمایه از دستشان برود. هواداران سپیدرود هر هفته ورزشگاه را پر می کنند تا این تیم در جدول بماند، حتما نباید ما هم چنین سرنوشتی پیدا کنیم تا هواداران تیم را حمایت کنند.»


مربی پارس درباره غیبت حامد نورمحمدی در خط دفاعی تیمش گفت:«ما بازیکنان جایگزین برای او داریم و از تجربه محسن بنگر و جوانی مجتبی لطفی استفاده می کنیم. مصدومیت جزئی از فوتبال است و نمی توان کاری انجام داد.البته ما در بعضی پست ها از نظر کمیت مشکل داریم در واقع با کمبود بازیکن مواجه هستیم و در نیم فصل باید در بعضی پست ها بازیکن بگیریم.»


او همچنین درباره نقش مهاجمان و استفاده از موقعیت های گلزنی هم گفت:« فقط مهاجمان نیستند بلکه همه باید درست کارکنیم تا به موفقیت برسیم ضن این که باید روز خوبمان باشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *